دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
10:14:21 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۵۰۰ خرده‌فروش مواد مخدر در لرستان دستگیر شد
۳۵۰۰ خرده‌فروش مواد مخدر در لرستان دستگیر شد
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی احمدی تبار در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان از کشف چهار تن مواد مخدر در استان خبر داد. وی افزود: در سال‌های اخیر به این اندازه کشفیات نداشته‌ایم. جانشین فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد: درزمینهٔ مبارزه با خرده‌فروشان نیز سه هزار و ۵۷۵ نفر دستگیرشده‌اند. خبر جدید  […]

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی احمدی تبار در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان از کشف چهار تن مواد مخدر در استان خبر داد.

وی افزود: در سال‌های اخیر به این اندازه کشفیات نداشته‌ایم.

جانشین فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد: درزمینهٔ مبارزه با خرده‌فروشان نیز سه هزار و ۵۷۵ نفر دستگیرشده‌اند.

خبر جدید  دستگیری شکارچیان گراز قبل از اقدام به شکار در منطقه «گلهو» الشتر

سرهنگ احمدی تبار گفت: در این حوزه ۱۲ درصد نسبت به سال قبل افزایش کشفیات داشته‌ایم.

وی اضافه کرد: عمده مشکلات ما در این زمینه، خلأهای قانونی است و خرده‌فروشی نداریم که بعد از یک هفته دستگیر نشده باشد.

جانشین فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد: جریمه این افراد وقتی نیم کیلو مواد مخدر از آن‌ها کشف می‌شود، به‌صورت نقدی محاسبه می‌شود و این‌یک مشکل درزمینهٔ مبارزه با خرده‌فروشی است.

خبر جدید  اجرای طرح قربانگاه در شهرستان چرداول+ گزارش

سرهنگ احمدی تبار گفت: در سال جاری نیز ۶۹ باند مبارزه با مواد مخدر شناسایی‌شده و ۱۵ درصد هم افزایش کشفیات در این زمینه داشته‌ایم.

وی افزود: تاکنون درزمینهٔ مکشوفات مواد مخدر هم ۱۹ درصد نیز افزایش مکشوفات داشته‌ایم و میزان دستگیری‌ها نیز نسبت به سال قبل، افزایش داشتیم.

جانشین فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد: ۶۸۷ طرح کنترلی نیز در سطح استان اجراشده و نسبت به سال قبل نیز ۱۴ درصد در این حوزه افزایش‌یافته است.

خبر جدید  باید جلوی توسعه اسرائیل غده سرطانی گرفته شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد