شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
12:42:21 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳ انتصاب جدید در اداره کل میراث فرهنگی لرستان صورت گرفت
۳ انتصاب جدید در اداره کل میراث فرهنگی لرستان صورت گرفت
به گزارش خبرگزاری مهر، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان در احکامی، قائم مقام مدیرکل، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و معاون صنایع دستی این اداره کل را منصوب کرد. سید امین قاسمی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان در احکامی «اسکندر فلاحوند» را به عنوان مشاور […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان در احکامی، قائم مقام مدیرکل، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و معاون صنایع دستی این اداره کل را منصوب کرد.

سید امین قاسمی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان در احکامی «اسکندر فلاحوند» را به عنوان مشاور و قائم مقام مدیرکل، «سید مجتبی امیرحسینی» را به عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و «افشین باباحسینی» را به عنوان معاون صنایع دستی این اداره کل منصوب کرد.

خبر جدید  رویدادهای خبری پنجشنبه 29 شهریور ماه صدا و سیمای مرکز لرستان

«اسکندر فلاحوند» پیش از این سرپرستی معاونت توسعه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، «سید مجتبی امیرحسینی» مسئولیت مشاور مدیرکل و سرپرستی نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مسئول حوزه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد و «افشین باباحسینی» سرپرستی معاونت صنایع دستی لرستان را بر عهده داشته اند.

خبر جدید  جاده ترانزیتی پلدختر-اندیمشک بازگشایی شد داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد