پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
12:42:01 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴هزار لرستانی درشانزدهمین آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم شرکت کردند
۴هزار لرستانی درشانزدهمین آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم شرکت کردند
به گزارش خبرنگار مهر، منصور احمدی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در لرستان گفت: ۴ هزار و ۲۴ نفر از لرستان در این آزمون سراسری شرکت کرده اند. وی با بیان اینکه این آزمون در بخش‌های حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن‌کریم، معارف […]

به گزارش خبرنگار مهر، منصور احمدی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در لرستان گفت: ۴ هزار و ۲۴ نفر از لرستان در این آزمون سراسری شرکت کرده اند.

وی با بیان اینکه این آزمون در بخش‌های حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن‌کریم، معارف اهل‌بیت(ع) و انس با قرآن و در ٢٤ رشته برگزار شد، تصریح کرد: یک هزار و ۱۹۶ نفر از الیگودرز، ۸۰۲ نفر از خرم آباد، ۳۲۴ نفر از بروجرد و ۳۶۵ نفر از شهرستان دلفان در این آزمون شرکت کردند.

خبر جدید  پرداخت «وام» به مددجویان و پشت نوبتی‌های متقاضی ظرف ۲ تا ۳ هفته آینده

مسئول گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان یادآور شد: ۴۴۳ نفر از شهرستان دورود، ۲۳۵ نفر از کوهدشت، ۴۰۳ نفر از ازنا، ۱۶۴ نفر از پلدختر، ۴۴ نفر از سلسله، ۱۶ نفر از رومشکان و ۳۲ نفر از شهرستان دوره نیز در این آزمون شرکت کرده اند.

خبر جدید  برگزاری جشنواره دانشجویان لرستان در خرم آباد

احمدی با تاکید بر اینکه بخش شفاهی این آزمون نیز توسط اداره‌کل اوقاف و امور خیریه و ادارات تابعه آن در شهرستان‌های لرستان، برگزار خواهد شد، افزود: این بخش از آزمون در بازه زمانی ١٢ لغایت ١٧ اسفندماه سال‌جاری، برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، همزمان با سراسر کشور در ١١ شهرستان لرستان، برگزار شد.

خبر جدید  اهل بخشش باشیم تا فضای رشد و بالندگی بوجود آیدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد