چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
11:03:46 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۳ میلیارد تومان پروژه اقتصادی و عمرانی در الیگودرز افتتاح می‌شود
۴۳ میلیارد تومان پروژه اقتصادی و عمرانی در الیگودرز افتتاح می‌شود
به گزارش خبرنگار مهر، احسان جهانیان صبح چهارشنبه در آیین بهره برداری از پروژه های دهه فجر شهرستان الیگودرز با اشاره به اینکه امروز ۴۳ میلیارد تومان پروژه با حضور استاندار در الیگودرز بهره برداری می شود، اظهار داشت: این مقدار پروژه در قالب ۳۴ طرح شاخص افتتاح می شود. وی با بیان اینکه در […]

به گزارش خبرنگار مهر، احسان جهانیان صبح چهارشنبه در آیین بهره برداری از پروژه های دهه فجر شهرستان الیگودرز با اشاره به اینکه امروز ۴۳ میلیارد تومان پروژه با حضور استاندار در الیگودرز بهره برداری می شود، اظهار داشت: این مقدار پروژه در قالب ۳۴ طرح شاخص افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه در مجموع ۱۸۷ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۱۰۲ میلیارد تومان اعتبار برای دهه فجر در الیگودرز پیش بینی شده بود، تصریح کرد: از ابتدای دهه فجر برخی از این پروژه ها بهره برداری شده است.

فرماندار الیگودرز با تاکید بر اینکه این پروژه ها در حوزه درمان، آب، برق، مخابرات و تعاونی ها هستند، افزود: برخی از پروژه های این شهرستان نیز بیش از ۹۰ درصد پیشرفت دارند از جمله دانشکده پرستاری الیگودرز که ۹۴ درصد پیشرفت داشت اما از لیست پروژه های افتتاحی حذف شدند تا به بهره برداری کامل برسند.

جهانیان با اشاره به اینکه تاکنون ۷۸ درصد سهم الیگودرز در اشتغالزایی محقق شده است، یادآور شد: سهم شهرستان الیگودرز در اشتغالزایی ۲۲۰۰ نفر است.

وی به بخش تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در الیگودرز اشاره کرد و گفت: زیرساخت ها در این حوزه فراهم است و به طور کامل اطلاع رسانی شده و روستاییان برای دریافت تسهیلات با بهره بانکی ۶ درصد در حال ثبت نام هستند.

فرماندار الیگودرز یادآور شد: یش از ۱۰ میلیارد اعتبار در این حوزه در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  نقش اجتماعی مساجد باید به نسل جوان شناسانده شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب