پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
16:44:49 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۴ پروژه اقتصادی اولویت‌دار در لرستان شناسایی شد
۴۴ پروژه اقتصادی اولویت‌دار در لرستان شناسایی شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: اکنون ۴۴ پروژه اقتصادی اولویت‌دار در استان شناسایی‌شده که باید همه دستگاه‌های مسئول زمینه را برای تعیین تکلیف نهایی آن‌ها مهیا کنند. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان،گودرز امیری، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری امروز […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: اکنون ۴۴ پروژه اقتصادی اولویت‌دار در استان شناسایی‌شده که باید همه دستگاه‌های مسئول زمینه را برای تعیین تکلیف نهایی آن‌ها مهیا کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان،گودرز امیری، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: امروز در جلسه کارگروه رفع موانع تولید ۱۱ واحد تولیدی که با بانک‎ها، اداره مالیاتی یا تأمین اجتماعی مشکل داشتند مطرح و موردبررسی قرار گرفتند.

وی بابیان اینکه تصمیمات لازم در رابطه با حل مشکلات آن‌ها گرفته شد، گفت: همچنین ۱۱ طرح با مبلغ ۴۸ میلیارد تومان سرمایه‎گذاری مصوب شد که از روش‌های مختلف قانونی مراحل معرفی به بانک‎ها و بقیه کار‌های آن‌ها انجام می‎شود.

امیری از احداث واحد‌های شن و ماسه کوهی در سه شهرستان خرم‎آباد، سلسله و دورود خبر داد و افزود: این واحد‌ها که از رودخانه‎ شن و ماسه برداشت می‎کنند قرار شد سایت‎هایی برای آن‌ها تعیین و در آنجا مستقر شوند.

خبر جدید  بارش باران در اکثر محورهای پلدختر/ رانندگان با احتیاط حرکت کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به اینکه این واحد‌های تولیدی اتحادیه یا انجمن تشکیل می‎دهند که مدیریت و زیرساخت‎های آن‌ها توسط خودشان فراهم می‎شود، بیان داشت: با همکاری دستگاه‌های مربوطه برنامه‌ریزی‌شده حداکثر تا پایان نیمه اول سال ۹۷ این واحد‌های تولیدی که در آلودگی شهر‌ها نقش دارند و شن و ماسه استاندارد تولید نمی‎کردند به محل‎های تعیین‌شده منتقل شوند.

امیری با اشاره به تأکید استاندار به بحث جلب و جذب کمک‎ها و مشارکت‎ هلدینگ‎های کشوری و شرکت‎های دولتی در بحث سرمایه‎گذاری در استان اظهار داشت: طبق قانون حمایت از تولید و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‎ها قرار شد واحد‌هایی که ممکن است در معرض خطر بوده یا مشکلاتی دارند، شناسایی و به کارگروه ملی معرفی شوند تا از طریق وزارتخانه صنعت و معدن و کار و رفاه اجتماعی به کمیته مربوطه معرفی و مراحل حمایت قانونی از آن‌ها انجام شود.

خبر جدید  اجرای 17 سرود انقلابی در جشنواره آوای بیداری /تاکید بر تولیدات ارزشی و سرودهای حماسی

وی بابیان اینکه پارسیلون مراحل مقدماتی خود را طی می‎کند و توسط تعدادی از بانک‎هایی که قبلاً مطالبات داشتند تفاهم‌نامه‌ای تنظیم‌شده که از طریق این بانک‎ها بیایند سرمایه‎گذاری کنند، افزود: پارسیلون هم‌اکنون با مشکل قانونی روبرو شده که توسط استاندار در حال پیگیری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تصریح کرد: برای سه‌شنبه با حضور استاندار پیش‌بینی‌شده که جلسه‎ای با رئیس بانک مرکزی یا معاون آن داشته باشیم و مشکل سرمایه‎گذاری بانک‎ها در تولید را که به‌نوعی در برخی قوانین ممنوع شده‌اند را رفع کند تا بانک‎ها بتوانند به این سرمایه‎گذاری در پارسیلون تداوم بدهند.

خبر جدید  نخستین وظیفه یک فرماندار تأمین امنیت است

امیری با اشاره به اینکه در حال حاضر برای پارسیلون هیچ مشکل خاصی وجود ندارد و حقوق و مزایای کارکنان و کارگران آن پیش‌بینی‌شده که قابل پرداخت است، عنوان کرد: حساب این واحد تولیدی که توسط سازمان تأمین اجتماعی مسدود بوده امروز باز شد و مدیرعامل آنجا می‎تواند نسبت به پرداخت حقوق و مزایای کارگران اقدام کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان عنوان کرد: البته بنیاد برکت ۷۰۰ میلیارد تومان تفاهم‌نامه برای مشارکت اقتصادی در استان داشته که باید سازمان صنعت، معدن و تجارت شرایط را برای ایجاد ارتباط سرمایه‌گذاران با این مجموعه مهیا کند.
امیری با اشاره به مشخص شدن ۴۴ پروژه اولویت‌دار اقتصادی لرستان، افزود: اکنون ۴۴ پروژه اقتصادی اولویت‌دار در استان شناسایی‌شده که باید همه دستگاه‌های مسئول زمینه را برای تعیین تکلیف نهایی آن‌ها مهیا کنند.

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد