یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
18:30:58 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۵۹ طرح رونق اقتصادی به بانک‌های لرستان معرفی شد
۵۵۹ طرح رونق اقتصادی به بانک‌های لرستان معرفی شد
معاون صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: ۵۵۹ طرح در قالب ۷۰۳ میلیارد تومان به بانک‌های لرستان ارجاع داده شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، مسعود رضا  امروز در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: تعداد ۳۲۶ پروژه در کمیته […]

معاون صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: ۵۵۹ طرح در قالب ۷۰۳ میلیارد تومان به بانک‌های لرستان ارجاع داده شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، مسعود رضا  امروز در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: تعداد ۳۲۶ پروژه در کمیته موردبررسی قرار داده‌ایم که مربوط به بخش کشاورزی است و  ۵۵۹ طرح در قالب ۷۰۳ میلیارد تومان تعریف‌شده است .

وی افزود: ۲۶۰ میلیارد تومان آن پرداخت‌شده، ۳۸ مورد به بانک ارجاع شده، ۴۳ مورد در کارگروه باقی‌مانده و ۱۸ مورد تکمیل مدارک صورت نگرفته که در حال انجام است.

 

معاون صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: ۲۰ طرح دیگر درزمینهٔ صنعت، کشاورزی، بازسازی، نوسازی و گردشگری به مبلغ ۲۰ میلیارد و ۳۸۵ میلیون تومان مصوب شده است.

 

وی بیان کرد: از این میزان سه طرح مربوط به کشاورزی، هفت طرح گردشگری، چهار طرح بازسازی و نوسازی و شش طرح امروز مصوب شده است که در صورت تایید اعضای کارگروه ستاد تسهیل به بانک‌ها ارجاع داده می‌شود.

 

انتهای پیام/

خبر جدید  پروژه‌ها باید وجود خارجی داشته باشند/ لزوم ایجاد امید در مردمداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب