دوشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۹
18:21:35 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵ روستای شهرستان پلدختر از نعمت برق بهره‌مند شدند
۵ روستای شهرستان پلدختر از نعمت برق بهره‌مند شدند
محمد طاهر متش پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: روستاهای «میران مرد»، «چم قبرستان یک و دوم» و گلزار شهدای «چم قبرستان شهسوار وند» و «چاه علیرضا» در چهارمین روز از دهه فجر برق‌رسانی شدند. وی افزود: برای احداث شبکه فشار متوسط، ضعیف و پست‌های مربوط به این طرح اعتباری بیش از ۶ […]

محمد طاهر متش پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: روستاهای «میران مرد»، «چم قبرستان یک و دوم» و گلزار شهدای «چم قبرستان شهسوار وند» و «چاه علیرضا» در چهارمین روز از دهه فجر برق‌رسانی شدند.

وی افزود: برای احداث شبکه فشار متوسط، ضعیف و پست‌های مربوط به این طرح اعتباری بیش از ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

خبر جدید  شروع عملیات اجرایی طرح تقاطع غیر همسطح دانشگاه لرستان از سال آینده

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر گفت: برق‌رسانی به روستاها به‌ویژه روستاهایی که آخر صف برق‌رسانی قرارگرفته‌اند، با موانع و چالش‌های ویژه‌ای مواجه می‌شوند که با پیگیری‌های انجام‌شده مشکلات سر راه برق‌دار شدن این روستاها مرتفع شد.

متش پور افزود: با پیگیری‌های نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی روستاهای «چشمه سرخه یک» به طول ٢ کیلومتر و «پشت مله چناره» به طول یک کیلومتر از نعمت برق برخوردار شدند.

خبر جدید  محقق نشدن درآمدها چالش بزرگ حوزه بهداشت و درمان لرستان

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر از نماینده مردم پلدختر و معمولان و مساعدت مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان که در مسیر پیشرفت و ارتقای سطح خدمات‌رسانی و برقدارشدن روستاهای محروم و بدون برق شهرستان پلدختر همواره پیگیر و اهتمام مستمر داشته‌اند تقدیر کرد.

متش پور گفت: در چهارمین روز از دهه فجر، پنج روستای حدود ۱۰ خانوار در بخش معمولان از توابع این شهرستان با حضور مسئولان پلدختر و معمولان برق‌دار شد.    

خبر جدید  پدیده غالب هوای لرستان برای دو روز آینده وزش باد خواهد بود.

[ad_2]

Source link



داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد