دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰
18:21:35 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵ روستای شهرستان پلدختر از نعمت برق بهره‌مند شدند
۵ روستای شهرستان پلدختر از نعمت برق بهره‌مند شدند
محمد طاهر متش پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: روستاهای «میران مرد»، «چم قبرستان یک و دوم» و گلزار شهدای «چم قبرستان شهسوار وند» و «چاه علیرضا» در چهارمین روز از دهه فجر برق‌رسانی شدند. وی افزود: برای احداث شبکه فشار متوسط، ضعیف و پست‌های مربوط به این طرح اعتباری بیش از ۶ […]

محمد طاهر متش پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: روستاهای «میران مرد»، «چم قبرستان یک و دوم» و گلزار شهدای «چم قبرستان شهسوار وند» و «چاه علیرضا» در چهارمین روز از دهه فجر برق‌رسانی شدند.

وی افزود: برای احداث شبکه فشار متوسط، ضعیف و پست‌های مربوط به این طرح اعتباری بیش از ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

خبر جدید  سهمیه جدید بازسازی واحدهای شهری و روستایی لرستان 7000 واحد است

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر گفت: برق‌رسانی به روستاها به‌ویژه روستاهایی که آخر صف برق‌رسانی قرارگرفته‌اند، با موانع و چالش‌های ویژه‌ای مواجه می‌شوند که با پیگیری‌های انجام‌شده مشکلات سر راه برق‌دار شدن این روستاها مرتفع شد.

متش پور افزود: با پیگیری‌های نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی روستاهای «چشمه سرخه یک» به طول ٢ کیلومتر و «پشت مله چناره» به طول یک کیلومتر از نعمت برق برخوردار شدند.

خبر جدید  ارائه مشاوره اشتغال به دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی لرستان

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر از نماینده مردم پلدختر و معمولان و مساعدت مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان که در مسیر پیشرفت و ارتقای سطح خدمات‌رسانی و برقدارشدن روستاهای محروم و بدون برق شهرستان پلدختر همواره پیگیر و اهتمام مستمر داشته‌اند تقدیر کرد.

متش پور گفت: در چهارمین روز از دهه فجر، پنج روستای حدود ۱۰ خانوار در بخش معمولان از توابع این شهرستان با حضور مسئولان پلدختر و معمولان برق‌دار شد.    

خبر جدید  «ظرافت» عامل تکمیل نشدن برج‌های دوقلو؟!

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب