دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
13:30:47 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵ پروژه سد و شبکه آبیاری لرستان از فریز وزارت نیرو خارج شد
۵ پروژه سد و شبکه آبیاری لرستان از فریز وزارت نیرو خارج شد
به گزارش خبرنگار مهر، رضا میرزایی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در سال های گذشته تعداد ۵ پروژه مهم سد و شبکه آبیاری و زهکشی داشتیم که این پروژه ها در سال های ۹۵ و ۹۶ از اولویت وزارت نیرو خارج شده بود، اظهار داشت: این پروژه ها فقط ردیف اعتبار […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا میرزایی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در سال های گذشته تعداد ۵ پروژه مهم سد و شبکه آبیاری و زهکشی داشتیم که این پروژه ها در سال های ۹۵ و ۹۶ از اولویت وزارت نیرو خارج شده بود، اظهار داشت: این پروژه ها فقط ردیف اعتبار یک میلیون ریالی داشتند.

وی با بیان اینکه پیگیری اجرایی شدن این ۵ پروژه را در اولویت فعالیت های شرکت قرار دادیم، تصریح کرد: طی یک سال گذشته تاکنون از همه ظرفیت ها از جمله استاندار و مجمع نمایندگان استان استفاده کردیم و توانستیم این پروژه ها را از فریز خارج کنیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان ادامه داد: پروژه های ساختمان سد مخملکوه یا همان سد و تونل «کاکارضا»، شبکه آبیاری و زهکشی «کاکارضا»، ساختمان سد و شبکه آبیاری زهکشی «زیبا محمد»، ساختمان سد «شهید بروجردی»، ساختمان سد و شبکه آبیاری و زهکشی «تاج امیر» نورآباد از فریز خارج شدند و برای آن ها در سال ۹۷ ردیف اعتباری پیش بینی شده است.

میرزایی با تاکید بر اینکه این موضوع موفقیت بزرگی محسوب می شود؛ پروژه هایی که در سال های ۹۵ و ۹۶ دارای موافقت نامه یک میلیون ریالی بوده است، امروز در بودجه دارای ردیف اعتباری هستند، افزود: عملیات اجرایی این پروژه ها ها بعد از طی مراحل قانونی و انتخاب پیمانکار شروع می شود.

وی با بیان اینکه تخصیص اعتبار به این پروژه ها یک موفقیت بزرگ و کم نظیر برای استان است، تصریح کرد: برای سد «مخملکوه» ۶ میلیارد تومان، برای شبکه آبیاری و زهکشی «کاکارضا» ۶ میلیارد، برای ساختمان سد و شبکه آبیاری و زهکشی «زیبامحمد» ۷ میلیارد، برای سد «شهید بروجردی» ۵ میلیارد و برای «تاج امیر» ۵ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

خبر جدید  ۸ راهدارخانه برای اسکان و پذیرایی زائران اربعین در لرستان تجهیز می‌شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد