یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
0:19:07 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸ نیروگاه خورشیدی توسط سرمایه‌گذاران در لرستان ایجاد شد
۸ نیروگاه خورشیدی توسط سرمایه‌گذاران در لرستان ایجاد شد
به گزارش خبرنگار مهر، فریدون خودنیا در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری لرستان گفت: تاکنون ۴۲ نفر در استان متقاضی نصب نیروگاه‌های خورشیدی خانگی شده‌اند. وی افزود: تاکنون نیز هشت مورد نیروگاه خورشیدی در قالب ۵۷ مگاوات توسط سرمایه‌گذاران در استان انجام‌شده است. مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان ادامه داد: سرمایه‌گذاری برای ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی در […]

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون خودنیا در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری لرستان گفت: تاکنون ۴۲ نفر در استان متقاضی نصب نیروگاه‌های خورشیدی خانگی شده‌اند.

وی افزود: تاکنون نیز هشت مورد نیروگاه خورشیدی در قالب ۵۷ مگاوات توسط سرمایه‌گذاران در استان انجام‌شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان ادامه داد: سرمایه‌گذاری برای ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی در حال افزایش است و اجرای این طرح می‌تواند منبع درآمدی و اشتغال‌زایی مناسبی برای روستاییان و خانوارهای شهری باشد.

خبر جدید  برگزاری جلسات شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز لرستان به‌صورت ماهیانه

خودنیا بابیان اینکه بیش از سه هزار متقاضی دیگر هم‌ ظرفیت ثبت‌نام در این طرح در استان وجود دارد، گفت: شرکت توزیع برق استان آمادگی جذب متقاضیان در این زمینه را دارد.

وی اضافه کرد: باوجود تهدیداتی که درزمینهٔ منابع آبی، محیط‌زیست و …وجود دارد اجرای طرح نیروگاه‌های خورشیدی خانگی با شرایط مناسبی که درزمینهٔ تسهیلات و نحوه بازپرداخت آن وجود دارد، هم انرژی موردنیاز تأمین می‌شود و هم اشتغال و درآمد مناسبی برای مردم ایجاد می‌شود.

خبر جدید  معادله جالب در ستاد تسهیل لرستان؛واحدی که فعال است اما تولیدندارد

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان اضافه کرد: بعد از سه تا پنج سال نیز بعد از بازپرداخت اقساط، فرد انرژی تولیدشده را به شرکت برق می‌فروشد.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب