پنج شنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۹
10:15:29 - یکشنبه 31 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸ هزار واحد مسکن روستایی در سلسله مقاوم سازی شد
۸ هزار واحد مسکن روستایی در سلسله مقاوم سازی شد
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: تاکنون ۸ هزار واحد مسکن روستایی در شهرستان سلسله مقاوم سازی شده است. شعار سال: مسعود رضایی ظهر امروز در آیین بهره برداری از آسفالت ۱۰ روستای شهرستان سلسله با بیان اینکه در سال جاری کل اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از محل منابع مختلف ۴۵ میلیارد تومان بوده […]

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: تاکنون ۸ هزار واحد مسکن روستایی در شهرستان سلسله مقاوم سازی شده است.

شعار سالمسعود رضایی ظهر امروز در آیین بهره برداری از آسفالت ۱۰ روستای شهرستان سلسله با بیان اینکه در سال جاری کل اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از محل منابع مختلف ۴۵ میلیارد تومان بوده است اظهار داشت: تاکنون ۲۰ میلیارد تومان این اعتبار تخصیص یافته است که مطابق آن ۲۱۳ پروژه برای استان لرستان در این بخش تعریف شده و کار اجرایی متناسب با تخصیص ها نیز آغاز شده است.

خبر جدید  سرخط مهمترین خبرهای لرستان در 24 ساعت گذشته

وی با اشاره به اینکه آسفالت روستاهای مذکور با تعامل میان دهیاری‌ها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صورت گرفته است عنوان کرد: ۵۱ درصد جمعیت شهرستان سلسله ساکن در روستاها هستند و در این راستا تاکنون کل روستاهایی که قابلیت اجرای طرح داشته اند، طرح هادی در آن‌ها اجرا شده است.

خبر جدید  مردم حقوق خود را مطالبه کنند/ محرومیت‌زدایی از «کشور» و «چم سنگر»

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان با اشاره به اینکه تاکنون ۸ هزار واحد مسکن روستایی در شهرستان سلسله مقاوم سازی شده است، خاطرنشان کرد: همچنین ۸ هزار جلد سند مالکیت برای منازل روستایی صادر شده است.

وی با اشاره به تعریف ۲۷ پروژه برای شهرستان سلسله در سال جاری، تصریح کرد: در مجموع ۱۵۴ هزار متر مربع عملیات آسفالت پیش بینی شده است.

رضاییان با اشاره به طرح آسفالت ۱۰ روستای مذکور شهرستان افزود: در مجموع ۴۰ هزار و ۴۰۰ متر مربع سطح آسفالت شده که برای انجام این عملیات ها ۶۰۰۰ هزار تن آسفالت مصرف شده و در مجموع برای آسفالت ۱۰ روستای مذکور ۲ میلیارد تومان هزینه صرف شده است.

خبر جدید  انتقاد استاندار لرستان از اهانت کنندگان به قوم لر

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۷دی ۹۶، کدمطلب:۱۶۱۳۹۷۳، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد