پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
12:06:49 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۷ درصد روستاهای بخش «اشترینان» بروجرد گازرسانی شده‌اند
۹۷ درصد روستاهای بخش «اشترینان» بروجرد گازرسانی شده‌اند
به گزارش خبرنگار مهر، علی کورانی فر پیش از ظهر شنبه در مراسم گاز رسانی به چهار روستای شهرستان بروجرد با اشاره به افتتاح ۱۲۲ پروژه در ایام دهه فجر در این شهرستان اظهار داشت: اعتبار هزینه شده در این زمینه ۶۰ میلیارد تومان است. وی با اشاره به افتتاح بیمارستان آیت الله بروجردی نیز […]

به گزارش خبرنگار مهر، علی کورانی فر پیش از ظهر شنبه در مراسم گاز رسانی به چهار روستای شهرستان بروجرد با اشاره به افتتاح ۱۲۲ پروژه در ایام دهه فجر در این شهرستان اظهار داشت: اعتبار هزینه شده در این زمینه ۶۰ میلیارد تومان است.

وی با اشاره به افتتاح بیمارستان آیت الله بروجردی نیز گفت: این بیمارستان با اعتبار ۱۴۰ میلیارد تومان آماده افتتاح است.

خبر جدید  جی نف از پروژه‌های اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی است

فرماندار بروجرد از گازرسانی به ۱۱ روستای این شهرستان طی امسال خبر داد و گفت: از این تعداد هفت روستا در هفته دولت و چهار روستا نیز در ایام الله دهه فجر گازرسانی شده است.

کورانی فر با بیان اینکه عملیات گاز رسانی به ۳۳ روستا در حال انجام است، بیان داشت: تا کنون ۱۰۶ روستا گاز رسانی شده و ۳۱ روستای دیگر باقی مانده که گاز رسانی می شوند.

خبر جدید  کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی توسط تربیت‌بدنی لرستان

وی گفت: در حال حاضر ۹۳ درصد از روستاهای بخش مرکزی و ۹۷ درصد از روستاهای اشترینان گاز رسانی شده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب