چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹
13:22:31 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌کنگره ملی «سرداران و ۶۳۰۰ شهید لرستان» در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود
‌کنگره ملی «سرداران و ۶۳۰۰ شهید لرستان» در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود
گروه فرهنگی ـ معاون هماهنگ‌کننده سپاه لرستان با بیان این‌که دومین برنامه کنگره ملی سرداران و ۶۳۰۰ شهید در سال ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی شده است، اظهار کرد: عملیات بزرگ تربیتی راهیان نور اقدام ظریفی است که فرهنگ ایثار و شهادت را به طوری اثرگذار به جوانان منتقل می‌کند.

به گزارش ایکنا از لرستان، علیحسین پازدار، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان شامگاه شنبه، یکم دیماه در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که در محل استانداری لرستان برگزار شد، اظهار کرد: معاونت کمیته ایثارگران این شورا برعهده سپاه لرستان است که در این راستا این کمیته در نواحی فعال و دبیرخانه آن در واحد ایثارگران سپاه فعالیت دارد.
وی با ذکر این مطلب که دومین برنامه کنگره ملی سرداران و ۶۳۰۰ شهید در سال ۱۴۰۰ برنامهریزی شده است، افزود: عملیات بزرگ تربیتی راهیان نور اقدام ظریفی است که فرهنگ ایثار و شهادت را به طوری اثرگذار به جوانان منتقل میکند.
پازدار به دیدار و سرکشی از ۳۶۴۵ خانواده شهید اشاره و با تأکید بر اعزام ۲ هزار و ۳۲۰ نفر از رزمندگان به مشهد، ادامه داد: تجلیل از ۴ شهید مدافع حرم و دیدار با رزمندگان مدافع حرم نیز توسط کمیته ایثارگران شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لرستان انجام شده است.
معاون هماهنگکننده سپاه لرستان با اشاره به اینکه هر سال یکیاز عملیاتهای دفاع مقدس بازسازی میشود، اعزام راویان دفاع مقدس به مدارس و مساجد و محلات نیز بهطور جدی انجام میشود این در حالی است که اولویت جذب و استخدام در سپاه با فرزندان شاهد است. انتهای پیام
منبع :: http://lorestan.iqna.ir

خبر جدید  برگزاری محفل انس با قرآن در مسجد دولتشاهی خرم‌آباد + عکسداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد