یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
13:42:08 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۱ هزار هکتار از اراضی لرستان به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز می‌شوند
۱۱ هزار هکتار از اراضی لرستان به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز می‌شوند
مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: امسال ۱۱ هزار هکتار از اراضی استان به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز می‌شوند.  بهمن فریدونی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: طی سال جاری اجرای سیستم‌های نوین آبیاری برای ۱۱ هزار هکتار از اراضی استان را در دست اقدام داریم. تاکنون حدود ۴۰۰۰ هکتار آن تحویل […]

مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: امسال ۱۱ هزار هکتار از اراضی استان به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز می‌شوند.

 بهمن فریدونی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: طی سال جاری اجرای سیستم‌های نوین آبیاری برای ۱۱ هزار هکتار از اراضی استان را در دست اقدام داریم. تاکنون حدود ۴۰۰۰ هکتار آن تحویل بهره‌برداران شده است.

خبر جدید  تنفس ۲ ساله برای پرداخت بدهی فعالان اقتصادی فراهم شود

فریدونی خاطرنشان کرد: تخصیص مصوب شده برای امسال حدود ۴۵۰۰ هکتار بود که شاهد رشد ۲۵۰ درصدی در این رابطه هستیم.

مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی لرستان بابیان اینکه این اقدامات از محل اعتبارات ملی انجام می‌شوند، گفت: به‌طورکلی پروژه‌های عمرانی فعال هستند و مشکلات آن‌ها رفع شده است.

خبر جدید  اختتامیه رقابت های قهرمانی بدمینتون بانوان کارگری کشور

وی افزود: در رابطه با پروژه‌هایی که از محل اعتبارات استانی انجام می‌شوند تخصیص، مشخص و قرارداد نیز منعقد شده است که در صورت تأمین آغاز خواهند شد.

فریدونی بیان کرد: از جمله طرح‌هایی که با اعتبارات استانی انجام می‌شوند به احداث کانال‌های آب، بندهای انحرافی، استخرهای ذخیره و تکمیل ایستگاه‌های پمپاژ می‌توان اشاره کرد.
انتهای پیام

خبر جدید  سهم لرستان از ‌اعتبارات اشتغال روستایی وعشایری‌۱۵۰ میلیارد تومان استداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب