دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
13:06:14 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲ کاروان از لرستان به حج تمتع اعزام می‌شود
۱۲ کاروان از لرستان به حج تمتع اعزام می‌شود
گروه فرهنگی ـ مدیرکل حج و زیارت لرستان گفت: طی سال آینده ۱۲ کاروان از لرستان به تعداد یک‌هزار و ۵۰۰ زائر به حج تمتع می‌شوند. به گزارش ایکنا از لرستان، علی خسروی، مدیرکل حج و زیارت استان لرستان، امروز چهارشنبه، ۹ اسفند در جمع خبرنگاران، گفت: با توجه به ظرفیت و شرایط ثبت‌نامی محدود […]

گروه فرهنگی ـ مدیرکل حج و زیارت لرستان گفت: طی سال آینده ۱۲ کاروان از لرستان به تعداد یک‌هزار و ۵۰۰ زائر به حج تمتع می‌شوند.

به گزارش ایکنا از لرستان، علی خسروی، مدیرکل حج و زیارت استان لرستان، امروز چهارشنبه، ۹ اسفند در جمع خبرنگاران، گفت: با توجه به ظرفیت و شرایط ثبت‌نامی محدود ثبت‌نام اصلی متقاضیانی که تا پایان دی‌ماه سال ۸۵ ودیعه‌گذاری کردند از هشتم اسفندماه شروع شده است لذا افراد واجد شرایط نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
وی در خصوص نحوه و ضوابط دریافت هزینه سفر حج تمتع سال آینده با بیان این‌که این هزینه در قالب دو قسط یا دو مرحله دریافت می‌شود، خاطرنشان کرد: واجدین شرایط اعزام به حج تمتع در سال آینده در مرحله اول بعد از ثبت‌نام اصلی مبلغ ۱۰ میلیون تومان پرداخت خواهند کرد و پرداخت مابقی هزینه به ابتدای سال آینده موکول می‌شود.
مدیرکل حج و زیارت استان لرستان در خصوص مراحل نهایی ثبت‌نام زائرین جهت اعزام به حج تمتع تصریح کرد: گرفتن تأییدیه سلامت از پزشکان بعد از انجام معاینات پزشکی، حضور در جلسات آموزشی و توجیهی در خصوص احکام حج و نحوه اعزام، مراحل پایانی و تکمیلی اعزام زائران حرم امن الهی را تشکیل می‌دهند.

خبر جدید  نام‌نویسی 323 لرستانی برای شرکت در مسابقات قرآن‌ اوقاف

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد