چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹
16:00:46 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۴۱ روستای الیگودرز در تهیه آب شرب مشکل دارند
۱۴۱ روستای الیگودرز در تهیه آب شرب مشکل دارند
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۴۱ روستای شهرستان در تهیه آب شرب مشکلاتی دارند. به گزارش ایسنا، محمد خدابخشی در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر الیگودرز، اظهار کرد: شهرستان الیگودرز در حوزه زیرساخت‌ها مشکلات جدی دارد که مسئولان باید در راستای رفع مشکلات اقدامات لازم را انجام دهند. وی با بیان […]

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۴۱ روستای شهرستان در تهیه آب شرب مشکلاتی دارند.

به گزارش ایسنا، محمد خدابخشی در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر الیگودرز، اظهار کرد: شهرستان الیگودرز در حوزه زیرساخت‌ها مشکلات جدی دارد که مسئولان باید در راستای رفع مشکلات اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با بیان اینکه ۱۴۱ روستای شهرستان الیگودرز در تهیه آب شرب مشکلاتی دارند، افزود: برای ۴۶ روستا در محدوده پروژه قمرود، اقدامات لازم انجام و اعتبار موردنیاز آن تخصیص یافته که امیدواریم به زودی محقق شود.

خبر جدید  حمایت از کالای ایرانی به استراتژی اصلی تنظیم بازار تبدیل شود

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شهرستان الیگودرز در ارتباطات و تلفن همراه وضعیت مناسبی وجود ندارد.

خدابخشی اضافه کرد: مسئولان برای ایجاد راه آسفالته در روستاهای بالای ۲۰ خانوار اقدامات لازم را انجام دهند.

وی بیان کرد: شهرستان در حوزه برق رسانی نیز بدترین وضع ممکن را دارد اما اقداماتی در این زمینه در حال انجام است که برای رسیدن به شرایط مطلوب باید تلاش‌های بیشتری صورت گیرد.

خبر جدید  بروجرد شهر "ورشو" می‌شود

نماینده مردم الیگودرز در مجلس با اشاره به دهکده گردشگری حوضیان ادامه داد: اعتبار مورد نیاز احداث دهکده گردشگری حوضیان اختصاص یافته است.

خدابخشی بیان کرد: در تلاش تبدیل بیمارستان‌ها این شهرستان به بیمارستان آموزشی بوده و به دنبال احداث و راه‌اندازی مرکز آموزش عالی فنی و حرفه‌ای این شهرستان هستیم.
انتهای پیام

خبر جدید  رویدادهای خبری سه شنبه 30 مرداد ماه مرکز لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد