یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹
14:15:51 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۷ اسفند؛ زمان برگزاری مسابقات قرآن شرکت گاز لرستان/رقابت ۱۱۳ نفر در این مسابقات
۱۷ اسفند؛ زمان برگزاری مسابقات قرآن شرکت گاز لرستان/رقابت ۱۱۳ نفر در این مسابقات
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مرحله مقدماتی مسابقات قرآن‌کریم ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز لرستان پنج‌شنبه، ۱۷ اسفند در خرم‌آباد برگزار می‏‌شود. به گزارش ایکنا از لرستان، مرحله مقدماتی مسابقات قرآن‌کریم ویژه فرزندان دختر و پسر کارکنان شرکت گاز لرستان پنج‌شنبه، ۱۷ اسفندماه جاری با رقابت ۱۱۳ متسابق در شرکت گاز لرستان و در شهر خرم‌آباد […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مرحله مقدماتی مسابقات قرآن‌کریم ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز لرستان پنج‌شنبه، ۱۷ اسفند در خرم‌آباد برگزار می‏‌شود.

17 اسفند؛ زمان برگزاری مسابقات قرآن شرکت گاز لرستان/رقابت 113 نفر در این مسابقات

به گزارش ایکنا از لرستان، مرحله مقدماتی مسابقات قرآن‌کریم ویژه فرزندان دختر و پسر کارکنان شرکت گاز لرستان پنج‌شنبه، ۱۷ اسفندماه جاری با رقابت ۱۱۳ متسابق در شرکت گاز لرستان و در شهر خرم‌آباد برگزار می‏‌شود.
در این راستا امروز یک‎شنبه، ۱۳ اسفند جلسه شورای قرآنی شرکت گاز استان لرستان جهت برگزاری مرحله مسابقات مقدماتی قرآن فرزندان کارکنان شرکت گاز لرستان برگزار و تدابیر لازم در این زمینه اندیشیده شد.
این دوره از مسابقات قرآن‌کریم فرزندان کارکنان شرکت گاز لرستان در رشته‌های بخش کتبی شامل؛ قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ، صحیح‌خوانی، حفظ عمومی و در بخش شفاهی نیز شامل مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و قصه‌گویی است که منتخبان این مرحله در هر رشته و گروه و در دو بخش دختران و پسران به مرحله بعدی راه می‎یابند.

خبر جدید  گل‌ریزان کمک به سیل‌زدگان در لرستان

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد