سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
13:11:37 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲٫۳ درصد تخلفات رانندگی کشور در لرستان اتفاق افتاده است
۲٫۳ درصد تخلفات رانندگی کشور در لرستان اتفاق افتاده است
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: دی‌ماه امسال ۹۳۶۱ فقره تخلفات رانندگی در محورهای مواصلاتی استان ثبت‌شده که معادل ۲٫۳ کل تخلفات در جاده‌های کشور است. به گزارش ایسنا، عباس شرفی با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، در دی‌ماه ۹۶ تعداد ۹۳۶۱ فقره تخلفات عبور و مرور […]

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: دی‌ماه امسال ۹۳۶۱ فقره تخلفات رانندگی در محورهای مواصلاتی استان ثبت‌شده که معادل ۲٫۳ کل تخلفات در جاده‌های کشور است.

به گزارش ایسنا، عباس شرفی با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، در دی‌ماه ۹۶ تعداد ۹۳۶۱ فقره تخلفات عبور و مرور از طریق سامانه‌های هوشمند کنترل سرعت موجود در محورهای مواصلاتی استان ثبت و برای پلیس ارسال‌شده است، این در حالی است که درمجموع ۳۹۵ هزار و ۴۸۸ فقره تخلف در راه‌های کشور به پلیس گزارش‌شده و می‌توان نتیجه گرفت که  ۲٫۳ درصد تخلفات کشور در لرستان به وقوع پیوسته است.

خبر جدید  ‌پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از مهاجرت روستاییان جلوگیری می‌کند

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان بابیان اینکه طی مدت یادشده تعداد تخلفات رانندگی در جاده‌های کشور نسبت به آذرماه ۱۶ درصد کاهش‌یافته است، افزود: در دی‌ماه ۹۶ تعداد تخلفات ارسالی از ۴۲ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور موجود در جاده‌های لرستان نسبت به آذرماه ۱۵ درصد کاهش داشته که گواه روشنی بر اثرگذاری سامانه‌های هوشمند جاده‌ای است.

خبر جدید  تهیه برنامه عملیاتی پیشبرد 104 پروژه‌ مهم لرستان

شرفی تصریح کرد: از مجموع تخلفات عبور و مرور در محورهای استان لرستان، ۵۰۴۲ فقره برابر ۵۴ درصد کل تخلفات تخطی از حد مجاز سرعت متوسط و ۴۳۱۹ فقره معادل ۴۶ درصد مربوط به سرعت لحظه‌ای است این در حالی است که در آمار کشوری ۷۷ درصد تخلفات سهم سرعت لحظه‌ای و ۲۳ درصد به سرعت متوسط اختصاص دارد.

خبر جدید  قارچ‌های خوراکی تولیدشده لرستان پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان است

وی گفت: محورهای بروجرد- خرم‌آباد و مسیر رفت‌وبرگشت آزادراه خرم‌آباد- پل زال دارای بیشترین تخلف و کمترین تخلف نیز در سه محور بروجرد- پل‌دختر، اراک –بروجرد و نجف‌آباد الیگودرز ثبت‌شده است.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد