شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
3:03:31 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۱۶ روستای سلسله تحت پوشش آبفار قرار دارند
۲۱۶ روستای سلسله تحت پوشش آبفار قرار دارند
خرم آباد – ایرنا – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان، گفت: ۲۱۶ روستای شهرستان سلسله اکنون تحت پوشش آبفار قرار دارند و از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا کاکاوند روز چهارشنبه در دیدار با فرماندار سلسله در دفتر فرمانداری شهرستان، اظهار داشت: ۲۳ روستای شهرستان با وجود آبرسانی و بهره مندی از آب آشامیدنی سالم تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نیستند که در این ارتباط لازم است بخشداران شهرستان با توجیه اهالی این روستاها و استفاده از ظرفیت دهیاران این روستاها را تحت پوشش شبکه آب و فاضلاب روستایی بیاورند.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از نیروهای شرکت آبفار بیش از هفت ماه حقوق معوقه دارند، عنوان کرد: امسال کل اعتبار تعمیر و نگهداری آبفار سلسله، ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بوده است.
کاکاوند تصریح کرد: شهرستان سلسله از نظر منابع آبی از معدود شهرستان های کشور است که مشکلی از نظر تامین آب ندارد.
فرماندار سلسله نیز در این دیدار ارائه خدمات شایسته در بخش آبرسانی به روستاییان را از اولویت های مهم برشمرد و افزود: متاسفانه اکیپ های آبرسانی سیار و اتفاقات ضعیف عمل می کنند و لازم است که خدمت رسانی در این بخش ها از سرعت عمل بیشتر و خدمات مطلوب تری برخوردار باشد.
شریف خسروی عنوان کرد: برخی از روستاهای شهرستان تحت پوشش آبفار نیستند که لازم است در این خصوص اقدامات لازم صورت گیرد و این روستاها تحت پوشش آبفار قرار گیرند.
در این دیدار مشکلات اجتماعی برخی روستاها در حوزه آبرسانی بررسی و تصمیمات لازم برای برطرف شدن این مشکلات اتخاذ شد.
۷۲۶۵/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  پست لرستان رتبه دوم کشور را کسب کردداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد