سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
13:56:01 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۲ بهمن؛ روز وحدت، همدلی و یکپارچگی ملت ایران
۲۲ بهمن؛ روز وحدت، همدلی و یکپارچگی ملت ایران
گروه اجتماعی: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان ۲۲ بهمن را روز وحدت، همدلی و یکپارچگی ملت ایران دانست و با دعوت از فرهنگیان و دانش‌آموزان لرستانی از آنان خواست دوشادوش سایر اقشار مردم با حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن بار دیگر دلبستگی و همراهی خود را با آرمان‌های امام و رهبری به منصه ظهور […]

گروه اجتماعی: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان ۲۲ بهمن را روز وحدت، همدلی و یکپارچگی ملت ایران دانست و با دعوت از فرهنگیان و دانش‌آموزان لرستانی از آنان خواست دوشادوش سایر اقشار مردم با حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن بار دیگر دلبستگی و همراهی خود را با آرمان‌های امام و رهبری به منصه ظهور برسانند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، خدانظر دریکوند، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در آستانه یوم‌الله  ۲۲ بهمن، در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و شهدای سرافراز انقلاب به‌ویژه ۱۸۷ شهید فرهنگی و ۹۰۷ شهید دانش‌آموز استان لرستان، گفت: ۲۲ بهمن، روز وحدت، همدلی و یکپارچگی ملت مسلمان ایران در برابر دشمنان قسم‌خورده انقلاب است.
وی با دعوت از فرهنگیان و دانش‌آموزان لرستانی از آنان خواست همچون سال‌های گذشته دوشادوش سایر اقشار مردم با حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲  بهمن بار دیگر دلبستگی و همراهی خود را با آرمان‌های امام و رهبری به منصه ظهور برسانند.
در این پیام آمده است: «انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تامین کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آنها باشد.
۲۲ بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان قسم‌خورده نظام، چونان کوهی استوار و دژی مستحکم و تسلیم‌ناپذیر قامت برفراشتند و ایستادگی کردند.
اکنون انقلاب اسلامی، در حالی وارد چهلمین سال پیروزی خود می‌شود که وعده الهی بنیانگذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف در حال تحقق است.
در این چهار دهه‌ای که از انقلاب اسلامی می‌گذرد، دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ضربه زدن به ایران عزیز از هیچ تلاشی دریغ نکردند، اما به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) فشارها هیچ‌گاه باعث نشد که این کشور باعظمت و این ملت بزرگ و مردم مخلص و دلسوز از صحنه خارج شوند.
در پایان با درخواست از فرهنگیان و دانش‌آموزان عزیز، انتظار دارم همچون سال‌های گذشته با حضور پُرشور و بانشاط خود در راهپیمایی عظیم و مردمی ۲۲بهمن، ضمن به نمایش گذاشتن اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی، بار دیگر دلبستگی و همراهی خود را با آرمان‌های امام و رهبری به منصه ظهور برسانند.

خبر جدید  حدیث‌نگاشت/ ثواب آموزش قرآن به فرزندان



داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب