دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
13:12:23 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۲ واحد راکد صنعتی لرستان به چرخه تولید بازگشت
۲۲ واحد راکد صنعتی لرستان به چرخه تولید بازگشت
خرم آباد – ایرنا – مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت: ۲۲ واحد صنعتی راکد و غیرفعال استان طی ۹ ماهه امسال راه اندازی شده و به چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از شرکت شهرک های صنعتی لرستان، بختیار رازانی افزود: این واحدها با تغییر در خطوط تولید، تولید محصول جدید یا تغییر در کادر مدیریتی موفق به بازگشت مجدد به چرخه تولید شده اند.
وی اظهار داشت: برای این مهم ۱۷۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری جدید صورت گرفته و ۳۶۰ فرصت شغلی مستقیم نیز به چرخه کار بازگشت.
وی با بیان اینکه این واحدها در حوزه صنایع غذایی، شیمیایی، فلزی و کانی غیر فلزی فعال شده اند گفت: همچنین چهار واحد احداثی جدید نیز با سرمایه گذاری ۷۵ میلیارد ریال و اشتغال ۵۰ نفر در بخش های صنایع شیمیایی، غذایی و فلزی بهره برداری شده است.
به منظور حمایت از سرمایه گذاری در شهرک ها برای اولین بار طرح واگذاری زمین به متقاضی به صورت ۱۰ تا ۱۵ درصد نقد و مابقی در اقساط ۴۸ تا ۶۰ ماهه اجرا می شود و در شهرک های غیر برخوردار و توسعه نیافته مبلغ نقدی قابل پرداخت برای خرید زمین تا پنج درصد نیز کاهش می یابد.
بیش از یکهزار و ۶۰۰ پروانه بهره برداری صنعتی در لرستان صادر شده که ۹۶ درصد آنها را صنایع کوچک تشکیل می دهد که از این تعداد بیش از ۶۵ درصد واحدها فعال هستند اما میانگین تولید آنها ۲۰ تا ۷۰ درصد ظرفیت است.
لرستان ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی دولتی دارد که ۱۶ واحد آن آماده استقرار واحدهای صنعتی است.
۷۲۶۹/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  نجات جان 2مادر باردار در سلسله توسط اورژانس هواییداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد