دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
9:09:06 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۴۰ هزار نفر در بافت‌های فرسوده زندگی می‌کنند
۲۴۰ هزار نفر در بافت‌های فرسوده زندگی می‌کنند
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۴۰ هزار نفر در بافت‌های فرسوده زندگی می‌کنند. محمدرضا ملکشاهی راد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ۲۴۰ هزار نفر در بافت‌های فرسوده زندگی می‌کنند و هم‌اکنون موانع بزرگی در رابطه با بافت‌های فرسوده داریم. ملکشاهی‌راد بیان کرد: در سال ۸۹، قانون ساماندهی بافت‌های فرسوده را […]

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۴۰ هزار نفر در بافت‌های فرسوده زندگی می‌کنند.

محمدرضا ملکشاهی راد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ۲۴۰ هزار نفر در بافت‌های فرسوده زندگی می‌کنند و هم‌اکنون موانع بزرگی در رابطه با بافت‌های فرسوده داریم.

ملکشاهی‌راد بیان کرد: در سال ۸۹، قانون ساماندهی بافت‌های فرسوده را داشتیم که به دلیل موقعیت این بافت‌ها در مناطق شهری این گونه که مالک، خود آن‌ها را احیا کند شدنی نیست.

خبر جدید  انتخاب پیمانکاربرای تعریض جاده ازنا به اراک

نماینده خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کوچه‌ها و معابر این بافت‌ها باریک بوده و رفت‌وآمد مصالح شدنی نیست چراکه این املاک کوچک هستند.

وی گفت: شورای برنامه‌ریزی باید تصمیم بگیرد و تسهیلاتی که برای این کار اختصاص داده‌شده است را بررسی کند که چطور مورد استفاده قرار گیرد.

خبر جدید  برگزاری همايش شهر الکترونيک با حضور شهرداران و روساي شوراهاي اسلامي استانهاي همدان ،ايلام و لرستان

این نماینده مجلس در ادامه گفت: دولت برای سال آینده پیش‌بینی کرده که برای یک‌میلیون و ۳۳ هزار نفر شغل ایجاد کند. اگر می‌خواهیم تحولی در اشتغال ایجاد کنیم باید این موضوع بررسی شود و در این راستا نیاز به برگزاری چندین جلسه است.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد