پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
17:42:16 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۹۳ زندانی جرائم غیرعمد لرستان در انتظار آزادی
۲۹۳ زندانی جرائم غیرعمد لرستان در انتظار آزادی
مدیر نمایندگی ستاد دیه لرستان با بیان این‌که ۳۹۳ زندانی جرائم غیرعمد در لرستان وجود دارد، اظهار کرد: برای آزادی این تعداد زندانی ۲۰ میلیارد تومان نیاز است که چشم امید آن‌ها به کمک خیرین است. به گزارش ایسنا، توکل شاکرمی با بیان این‌که ۳۹۳ زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان وجود دارد، گفت: از […]

مدیر نمایندگی ستاد دیه لرستان با بیان این‌که ۳۹۳ زندانی جرائم غیرعمد در لرستان وجود دارد، اظهار کرد: برای آزادی این تعداد زندانی ۲۰ میلیارد تومان نیاز است که چشم امید آن‌ها به کمک خیرین است.

به گزارش ایسنا، توکل شاکرمی با بیان این‌که ۳۹۳ زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان وجود دارد، گفت: از این تعداد ۲۶ نفر بدهکار دیه تصادف، ۴ نفر بدهکار دیه حوادث کارگاهی، ۲۹۱ نفر بدهکار مالی جرائم غیر از کلاهبرداری و ۷۷ نفر نیز بدهکار مهریه و نفقه هستند.

خبر جدید  رویدادهای خبری چهارشنبه 24 مرداد ماه مرکز لرستان

وی مجموع بدهی این تعداد زندانی جرایم غیر عمد را ۴۰ میلیارد تومان عنوان و تصریح کرد: با توجه به فرآیند آزادسازی در ستاد دیه و روندهایی که در خصوص دعوت شکات به صلح‌وسازش وجود داشته پیش‌بینی می‌شود با نصف این مبلغ نیز بتوان تمامی زندانیان را آزاد کرد.

شاکرمی اضافه کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۲۴۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان آزاد شده که از این تعداد ۱۴ نفر خانم و ۲۲۶ نفر نیز آقا بودند.

خبر جدید  برگزاری همایش مردمی «حمایت از کالای ایرانی» در کوهدشت + عکس

مدیر نمایندگی ستاد دیه لرستان با بیان این‌که این تعداد زندانی با مبلغ ۲۱ میلیارد تومان آزاد شدند، گفت: ۹ میلیارد تومان این مبلغ از طریق گذشت رضایت‌مندانه حاصل شده و مابقی از طریق کمک‌های خیرین و استفاده از تسهیلات بانکی تامین‌ شده ‌است.

وی، علت بیشتر وقوع جرائم غیرعمد را مشکلات اقتصادی دانست و افزود: با وجود این‌که بیمه نقش بسزایی در کاهش ورود افراد به زندان بر اثر ارتکاب جرائم غیرعمد را دارد اما متاسفانه فرهنگ‌سازی لازم در این زمینه صورت نگرفته و همچنان شاهد جایگزینی افراد در زندان‌ها هستیم.
انتهای پیام

خبر جدید  گزینه اول سقوط بودیم/از لحاظ روحی بهتر شدیمداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب