دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
15:24:16 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۷۰میلیاردریال تسهیلات کارآفرینی به ایثارگران پرداخت می شود
۳۷۰میلیاردریال تسهیلات کارآفرینی به ایثارگران پرداخت می شود
خرم آباد – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: ۳۷۰ میلیارد ریال تسهیلات کار آفرینی در اختیار متقاضیان بنیادشهید و امور ایثارگران استان قرار می گیرد.

به گزارش ایرنا گودرز امیری روز یکشنبه در شورای هماهنگی امور ایثارگران در سالن جلسات استانداری لرستان با بیان اینکه جلسات امور ایثارگران لرستان هر سه ماه یکبار به ریاست استاندار برگزار می شود افزود: در این جلسات مسائل و مشکلات امور ایثارگران جمع بندی و از طریق وزارت کشور یا استانداری با مقامات مسئول در سطح ملی پیگیری می شود.
امیری ادامه داد: استخدام خانواده های شهداء و ایثارگران باید از طریق مجوز استخدامی و استفاده از سهمیه ۲۵ درصد صورت پذیرد.
وی بیان کرد: مجوزهای استخدامی ممکن است جوابگوی نیروهای بیکار خانواده های شهداء و ایثارگران نباشد که در این راستا جهت کارآفرینی این افراد ۳۷۰ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قرار گرفته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: متقاضیان می توانند با معرفی کسب و کار و صدور مجوز تسهیلات ارزان قیمت دریافت کنند.
وی افزود: تسهیلات اشتغالزایی با سود ۶ درصد از منابع اعتباری تسهیلات روستایی و عشایری تامین شده و در اختیار خانواده های شهداء و ایثارگران قرار می گیرد.
وی اظهار داشت:جهت تکریم و تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران به نحوی برنامه ریزی می شود که امکان بازدید و سرکشی به ترتیب اولویت توسط مسئولان استان انجام شود.
/۶۰۶۰/۷۲۷۴

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  پیکر سید نورخدا موسوی در خرم آباد به خاک سپرده شدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد