سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
14:32:42 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۴ سامانه ثبت تخلفات رانندگی در راه‌های لرستان نصب می‌شود
۴۴ سامانه ثبت تخلفات رانندگی در راه‌های لرستان نصب می‌شود
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: ۴۴ سامانه ثبت تخلفات رانندگی در راه‌های لرستان نصب می‌شود. به گزارش ایسنا، عباس شرفی با اعلام این خبر، اظهار کرد: به منظور ارتقاء ضریب ایمنی کاربران راه و جلوگیری از تخلفات حادثه‌ساز رانندگی در هماهنگی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، ۴۴ سامانه […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: ۴۴ سامانه ثبت تخلفات رانندگی در راه‌های لرستان نصب می‌شود.

به گزارش ایسنا، عباس شرفی با اعلام این خبر، اظهار کرد: به منظور ارتقاء ضریب ایمنی کاربران راه و جلوگیری از تخلفات حادثه‌ساز رانندگی در هماهنگی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، ۴۴ سامانه ثبت تخلفات رانندگی در محورهای استان لرستان نصب و راه اندازی می‌شود.

خبر جدید  معرفی یک لرستانی به عنوان رئيس کميته جهانی دو و ميدانی نابينايان و کم بينايان

وی خاطرنشان کرد: در مرداد ماه سال جاری جانمایی این تعداد دوربین ثبت تخلفات با حضور کارشناسان پلیس راه، مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و پیمانکار صورت گرفت که در حال حاضر عملیات نصب تجهیزات و دوربین‌های فوق آغاز شده و با نصب سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز، طی چند ماه آینده مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

خبر جدید  تبیین بیانات رهبری و امام(ره) توسط 150 مبلّغ اعزامی اوقاف لرستان

شرفی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۲ سامانه ثبت تخلفات در محورهای مواصلاتی استان فعال است، افزود: با بهره‌برداری از دوربین‌های جدید، تعداد سامانه‌های تصویری ثبت تخلفات جاده‌ای در استان لرستان به ۸۶ سامانه افزایش می‌یابد که تاثیر بسزایی در کاهش تخلفات و سوانح رانندگی خواهد داشت.
انتهای پیام

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 20:00 شنبه 26 اسفندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب