جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
13:42:36 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۵ هزار واحد مسکن مهر مشکل قضایی دارند
۴۵ هزار واحد مسکن مهر مشکل قضایی دارند
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر ۴۵ هزار واحد مسکن مهر مشکل قضایی دارند و به دادگستری‎ها ابلاغ شده که این پرونده‎ها در اولویت رسیدگی قرار گیرند. به گزارش ایسنا،  احمد اصغری مهرآبادی در جلسه بررسی و تصمیم گیری در خصوص مسائل و مشکلات مسکن مهر بروجرد، اظهار کرد: در بازدیدی […]

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر ۴۵ هزار واحد مسکن مهر مشکل قضایی دارند و به دادگستری‎ها ابلاغ شده که این پرونده‎ها در اولویت رسیدگی قرار گیرند.

به گزارش ایسنا،  احمد اصغری مهرآبادی در جلسه بررسی و تصمیم گیری در خصوص مسائل و مشکلات مسکن مهر بروجرد، اظهار کرد: در بازدیدی که امروز از پروژه مسکن مهر بروجرد داشتم، متاثر شدم.

خبر جدید  گزارش تصویری کلاس کارگاهی با موضوع «مهدویت» در خرم‌آباد

وی تصریح کرد: مشکل نبود آسانسور در برخی از بلوک‎ها باید تاکنون حل می‎شد در این راستا تعاونی‎ها مسئولیت داشته و باید پاسخگو باشند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه  ۳۵۰۰ مدرسه در منطقه مسکن مهر کشور نیاز است، افزود: ۱۱هزار میلیارد تومان اعتبار برای خدماتی مانند درمانگاه، مکان‎های ورزشی، فرهنگی، مذهبی و… نیاز است. همچنین ۲۷۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل محوطه‎سازی و راه‎های مسکن مهر نیاز است. برای تامین هزینه نصب و انشعاب آب، برق و گاز این سایت‎ها نیز ۴۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

خبر جدید  برداشت خوشه های طلایی در 245 هزار هکتار از اراضی لرستان

وی خاطرنشان کرد: تسهیلات مسکن مهر طی دو مرحله از ۲۵ به ۴۰ میلیون تومان افزایش یافته است، چون متقاضیان توان پرداخت سهم آورده خود را نداشتند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: تاکنون بیش از ۲۰۰۰ میلیارد ریال یارانه به مسکن مهر کشور اختصاص یافته و ۱۰ هزار میلیارد ریال برای تکمیل این واحدها از دولت درخواست اعتبار شده است.

خبر جدید  گزارش تصویری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در لرستان

اصغری مهرآبادی اظهار کرد: برای ساخت مدارس، درمانگاه، مکان‏های فرهنگی و مذهبی زمین می‎توانیم در اختیار دستگاه‎های مربوطه قرار دهیم و فقط برای ساخت مدرسه یک سوم هزینه به عهده راه و شهرسازی است.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد