سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵ ميليارد تومان پروژه آب‌رساني در شهرستان کوهدشت افتتاح شد
۵ ميليارد تومان پروژه آب‌رساني در شهرستان کوهدشت افتتاح شد
خبرگزاري آريا- استاندار لرستان از افتتاح پنج ميليارد تومان پروژه آب‌رساني در شهرستان کوهدشت خبر داد.به گزارش خبرگزاري آريا، سيد موسي خادمي در جمع خبرنگاران با اشاره به اينکه در لرستان با تعدد و پراکندگي روستاها مواجه هستيم که اين موضوع کار خدمات‌رساني به آن‌ها را سخت مي‌کند، اظهار داشت: امروز با صرف اعتبار ۵ […]

5 ميليارد تومان پروژه آب‌رساني در شهرستان کوهدشت افتتاح شد

خبرگزاري آريا- استاندار لرستان از افتتاح پنج ميليارد تومان پروژه آب‌رساني در شهرستان کوهدشت خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا، سيد موسي خادمي در جمع خبرنگاران با اشاره به اينکه در لرستان با تعدد و پراکندگي روستاها مواجه هستيم که اين موضوع کار خدمات‌رساني به آن‌ها را سخت مي‌کند، اظهار داشت: امروز با صرف اعتبار ۵ ميلياردي به ۶ هزار نفر آب‌رساني کرديم که درواقع به ازاي هر خانوار ۳ ميليون و ۶۰۰ هزار تومان براي آب‌رساني هزينه شده است.
وي افزود: در فاز دوم اين پروژه با صرف ۲٫۸ ميليارد تومان به ۶۰۰ نفر آب‌رساني مي‌کنيم يعني به ازاي هر خانوار ۲۸ ميليون تومان اعتبار مصرف مي‌شود.
استاندار لرستان به برنامه‌هاي سفر خود به کوهدشت اشاره کرد و يادآور شد: امروز در برنامه پياده‌روي خانوادگي در کوهدشت شرکت کرديم که مردم اين شهرستان با جمعيت انبوهي در آن شرکت کرده بودند و اين امر نشانه علاقه‌مندي مردم به ورزش است.
خادمي با اشاره به اينکه در دهه فجر امسال ۱۶۵ پروژه د ر کوهدشت بهره‌برداري يا کلنگ زني شد، ادامه داد: دو پروژه ساختمان‌هاي اداري دامپزشکي و آب و فاضلاب شهري نيز افتتاح شد.
وي بابيان اينکه يکي از نيازهاي اصلي مردم خدمات بهداشتي درماني است که امروز عمليات اجرايي يک بيمارستان ۲۵۰ تختخوابي را در کوهدشت آغاز کرديم، تصريح کرد: بهره‌برداري از مجتمع‌هاي آب‌رساني به‌ ۱۳ تا ۱۴ روستا نيز از ديگر برنامه‌هاي ما در سفر به کوهدشت بود.

خبر جدید  وظیفه بسیج و سپاه حفظ انقلاب اسلامی است

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب