چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
19:01:45 - چهارشنبه 24 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۰۰ تعاونی بانوان در استان لرستان فعال هستند
۶۰۰ تعاونی بانوان در استان لرستان فعال هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: هم اکنون ۶۰۰ تعاونی بانوان در سطح استان لرستان فعال هستند. به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، علی آشتاب در همایش عفاف و حجاب و نقش آن در تدام انقلاب اسلامی در محل سالن اجتماعات شرکت سیمان دورود افزود: دین اسلام جایگاه ویژه ای برای زنان قائل […]

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت:
هم اکنون ۶۰۰ تعاونی بانوان در سطح استان لرستان فعال هستند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، علی آشتاب در همایش عفاف و حجاب و نقش آن در تدام انقلاب اسلامی در محل سالن اجتماعات شرکت سیمان دورود افزود: دین اسلام جایگاه ویژه ای برای زنان قائل شده و این جایگاه همواره معرف شخصیت،کرامت و نقش بسزای زنان در نظام خانواده دارد.

خبر جدید  تمرکز بر فعالیت‌های فرهنگی در پیشگیری از اعتیاد

وی با بیان اینکه نقش بانوان در موفقیت جمهوری اسلامی و شکل‌گیری انقلاب کمتر از آقایان نیست، افزود: بعد از انقلاب نیز در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی شاهد حضور بانوان هستیم به طوری که بسیاری از منصب های کشور در اختیار این قشر است.

وی بیان داشت: موضوع حجاب و عفاف نیز مورد تأکید همه علما و بزرگان دین است که در این راستا بهترین الگوی اخلاقی و رفتاری ما این بزرگان هستند.

خبر جدید  ۲۰ ایده کارآفرینی سبز در لرستان برای دریافت تسهیلات معرفی شده‌اند

آشتاب با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری و ریاست‌محترم جمهور مسائل فرهنگی است، افزود: همه ما به‌ویژه بانوان در محل کار و جامعه می‌بایست معرف جایگاه اسلامی و دین اسلام باشیم.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب