دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
13:29:53 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۴ هزار خانوار لرستانی تحت‌پوشش کمیته امداد هستند
۶۴ هزار خانوار لرستانی تحت‌پوشش کمیته امداد هستند
گروه اجتماعی ـ مدیرکل کمیته امداد لرستان اظهارکرد: ۶۴ هزار و ۱۶۰ خانوار در لرستان تحت‌پوشش کمیته امداد هستند و در مجموع بیش‌از ۱۳۰ هزار نفر از کمیته امداد لرستان مستمری دریافت می‌کنند. به گزارش ایکنا از لرستان، جاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان امروز سه‌شنبه، هشتم اسفند با حضور در خبرگزاری […]

گروه اجتماعی ـ مدیرکل کمیته امداد لرستان اظهارکرد: ۶۴ هزار و ۱۶۰ خانوار در لرستان تحت‌پوشش کمیته امداد هستند و در مجموع بیش‌از ۱۳۰ هزار نفر از کمیته امداد لرستان مستمری دریافت می‌کنند.

به گزارش ایکنا از لرستان، جاسم محمدی‌فارسانی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان امروز سه‌شنبه، هشتم اسفند با حضور در خبرگزاری ایکنا لرستان از انعکاس اخبار این نهاد توسط خبرنگاران این خبرگزاری تشکر کرد.
وی در این بازدید در رابطه‌با فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده، گفت: ارائه خدمات و توانمندسازی خانواده‌های زیر پوشش این نهاد با دو رویکرد محرومیت‌زایی مادی و معنوی است و فعالیت‌های معنوی مجموعه امداد در حوزه فعالیت خبرگزاری ایکنا است.
مدیرکل کمیته امدا امام خمینی(ره) لرستان حذف فقر مطلق را مهم‌ترین اولویت مجموعه امداد لرستان دانست و ادامه داد: اعزام مددجویان تحت پوشش این نهاد به قم، مشهد و عتبات و عالیات در راستای تعمیق باورهای دینی توسط مجموعه امداد انجام می‌شود این در حالی‌است که طی سال‌جاری۱۴ کاروان مددجویان تحت پوشش مجموعه امداد به عتبات و عالیات اعزام شدند.
محمدی‌فارسانی گفت: پیش‌بینی امسال ما درآمد ۹ میلیارد تومانی در سرفصل‌های زکات بود اما در یادزه ماهه سال‌جاری مبلغ ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سرفصل‌های زکات درآمد داشتیم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان به تشکیل شورای زکات با همکاری دهیاری‌ها در روستاها اشاره و تصریح کرد: همین امر باعث افزایش منابع در زکات فطره داشتیم، کمااینکه ۶۰ درصد درآمد زکات برای محرومین است و ۴۰ درصد آن در صرف مسائل عمرانی می‌شود.

خبر جدید  نمایشگاه فعالیت‌های فرهنگی ستاد نماز جمعه خرم‌آباد برپا می‌شود

محمدی‎فارسانی با اشاره به این‌که از کل زکات جمع‌آوری شده ۶۰ درصد برای مرحرومان و فقرا و ۴۰ درصد آن در راستای عمرانی در محل جمع‌آوری زکات مصرف می‎شود، گفت: ۶۴ هزار و ۱۶۰ خانوار در لرستان تحت‌پوشش کمیته امداد هستند و در مجموع بیش‌از ۱۳۰ هزار نفر از کمیته امداد لرستان مستمری دریافت می‌کنند این در حالی‎است که جمعیتی هم هستند که خدمات دیگری از کمیته امداد می‎گیرند.

خبر جدید  ثبت‌نام 2300 طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد لرستان

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدید

بازدیدداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد