دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
15:59:27 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۸۸ روستا در لرستان آبرسانی شدند
۶۸۸ روستا در لرستان آبرسانی شدند
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: ۶۸۸ روستا در استان آبرسانی شدند. به گزارش ایسنا، علیرضا کاکاوند در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر الیگودرز، اظهارکرد: در دولت تدبیر و امید سه‌هزار و ۷۰۰ کیلومتر لوله‌گذاری انجام  شده است.در مدت یاد شده ۶۸۸ روستا در لرستان آبرسانی شده که از این تعداد ۸۱ […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: ۶۸۸ روستا در استان آبرسانی شدند.

به گزارش ایسنا، علیرضا کاکاوند در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر الیگودرز، اظهارکرد: در دولت تدبیر و امید سه‌هزار و ۷۰۰ کیلومتر لوله‌گذاری انجام  شده است.در مدت یاد شده ۶۸۸ روستا در لرستان آبرسانی شده که از این تعداد ۸۱ روستا در الیگودرز بوده است.

خبر جدید  وضعیت تردد در گیت های گذرنامه پایانه مرزی مهران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان با اشاره به افتتاح دو مجتمع آبرسانی باوکی و چغاطرم، تصریح کرد: یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون اعتبار برای افتتاح دو مجتمع آبرسانی در الیگودرز هزینه شده که با بهره‌برداری از این دو مجتمع به ۱۹۳۰ نفر آبرسانی می‌شود. 

کاکاوند با اشاره به کلنگ‌زنی مجتمع آبرسانی افزود: این مجتمع به یک‌هزار و ۱۳ روستایی آبرسانی می‌کند که تا اردیبهشت ماه سال آینده به بهره‌بردای می‌رسد. عمده روستاهای محل اجرای تونل قم رود خشک یا کم آب شده‌اند، چون منابع آب پایدار نداشتند.

خبر جدید  اسکان زائران اربعین در موکب حضرت ابوالفضل(ع) در نجف اشرف

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان بیان کرد: مطالعات طرح آبرسانی به ۴۶ روستا در این منطقه در حال اتمام است. این پروژه از محل اعتبارات استانی نمی‌تواند اجرایی شود و نیاز به اعتبارات ملی دارد.

وی گفت: الیگودرز ۲۴۶ روستای زیر ۲۰ خانوار دارد و پراکندگی آنها عملیات آبرسانی را دشوار کرده است.
انتهای پیام

خبر جدید  توجه به پژوهش در افزایش رفاه مردم/زمان بخشودگی جرائم افزایش پیدا کندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب