یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹
13:10:02 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹ دی سالروز بیعت با آرمان های جمهوری اسلامی ایران است
۹ دی سالروز بیعت با آرمان های جمهوری اسلامی ایران است
بروجرد – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار بروجرد گفت: ۹ دی یوم الله و سالروز بیعت مجدد ملت ایران با آرمان ها و ارزش های نظام جمهوری اسلامی، رهبری و ولایت است.

رضا آریایی روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت حماسه ۹ دی افزود: حماسه ۹ دی انقلابی بزرگ برای تحکیم پایه‌ های اسلام و نظام جمهوری اسلامی و خنثی نمودن ترفندها و توطئه های دشمنان علیه این نظام بود.
وی اظهارداشت: حضورخودجوش ملت ایران در حماسه فراموش نشدنی ۹ دی نشان داد که حفظ نظام و دستاوردهای به دست آمده از خون شهدا برهمه واجب و این ملت به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد فتنه گران در کشور فتنه انگیزی کنند.
معاون استاندار لرستان بیان کرد: دشمنان در فتنه ۸۸ تلاش کردند به بهانه تقلب درانتخابات و ایجاد درگیری، آشوب و فتنه به اهداف شوم خود که از سال ها قبل برنامه زمان بندی شده بود دست یابند اما هوشیاری و تیزبینی رهبر فرزانه انقلاب و حضور همیشه در صحنه ملت توطئه های فتنه انگیزان را خنثی کرد.
آریایی اضافه کرد: اتفاقات سال ۱۳۸۸ موجب شد تا مردم ایران در ۹ دی ماه با بصیرت، دشمن شناسی، وقت شناسی به خیابان آمده و بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار زدند.
وی با تاکید برحفظ هوشیاری مردم در برابر فتنه دشمنان ادامه داد: دشمنان در طول ۴۰ سال عمر انقلاب تمام تلاش خود را برای براندازی نظام به کار بستند اما اتحاد وحدت و پایبندی مردم به ارزش های اسلام و انقلاب تاکنون مانع تحقق اهداف پوچ دشمنان شده است.
فرماندار بروجرد گفت: درحماسه تاریخی۹ دی با درایت مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم و جوانان توطئه های دشمنان داخلی و خارجی خنثی شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی روز یکشنبه ساعت ۱۰ صبح در مسجد امام خمینی(ره) برگزار می شود.
۶۰۵۲/۷۲۷۳

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  آرامش نسبی به پلدختر بازگشتداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد