جمعه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۰
8:20:28 - شنبه 1 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سدهای چولهول، زال و بن لار احداث شوند
سدهای چولهول، زال و بن لار احداث شوند
ایلنا: نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی همزمان با بازید مدیر بحران کشور از مناطق سیل زده بر لزوم احداث سدهای چولهول، زال و بن لار تاکید کرد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی همزمان با بازید مدیر بحران کشور از مناطق سیل زده بر لزوم احداث سدهای چولهول، زال و بن لار تاکید کرد. به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، سید حمیدرضا کاظمی در جلسه ستاد بحران شهرستان پلدختر که با حضور نجار مدیر بحران کشور در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: دیوارههای ساحلی کشکان از معمولان تا چم مهر در معرض سیل است و همواره خطر آفرین و با تهدید جدی مواجهاند که اعتبار برای دیوار ساحلی این مناطق باید در نظر گرفته شود. وی گفت: با توجه به اینکه پلدختر کوهستانی و محل خروجی روان آبهای لرستان است با هربار بارش شدید باران روان آبها شهر و روستاها را در معرض تهدید قرار میدهند که آبخیزداری و ایجاد سدها و بندهای خاکی راه علاج کنترل این سیلابها و روان آبهاست. نماینده پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتظار این است به طور ویژه کمکی به آسیب دیدگان شود و به زیرساختهای شهرستان نیز توجهی شود، افزود: خواسته ما احداث سدهای چولهول، زال و بن لار است که در مهار سیلابها و توسعه کشاورزی و گردشگری منطقه تاثیر بسزایی خواهد داشت.
منبع :: https://www.ilna.ir

خبر جدید  اعزام تیم پزشکی تخصصی طرح شهید رهنمون بسیج جامعه پزشکی به مناطق فلک الدین خرم آباد+تصاویرداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب