جمعه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۰
10:37:49 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرستان کوهدشت و رومشکان در طرح ملی مسکن نادیده گرفته شدند
شهرستان کوهدشت و رومشکان در طرح ملی مسکن نادیده گرفته شدند
حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا مبلغی گفت:شهرستان کوهدشت در طرح مسکن مهر نیز مورد بی مهری قرار گرفته و تنها ۵۱۲ واحد دارد و اینکه دو شهرستان کوهدشت و رومشکان به طور کلی در مسکن ملی نادیده گرفته شدند .

شعار سال:حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا مبلغی در جلسه اقتصاد مقاومتی استان لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد با اشاره به مطالبات مردم کوهدشت در حوزه راه سازی اظهار داشت: جاده گراب و کوهنانی مجموعا به طول ۳۰ کیلومتر ، زیر سازی و آسفالت محور های روستایی به طول ۱۷۰ کیلومتر که شامل کوهدشت شمالی و وسکور می شود که چنانچه راهشکافی و آسفالت شود راه خاکی در این شهرستان نداریم و همچنین روکش آسفالت محور کشماهور و کبود ابوالوفا به طول ۲۴ کیلومتر و از جمله مطالبات مردم شهرستان کوهدشت در حوزه راه سازی است.

خبر جدید  مسکن مهر پلدختر زیر آب رفت

وی بروکش آسفالت زیر تنگ، نام کول و چند روستای دیگر به طول ۱۵ کیلومتر را ازدیگر مطالبات مردم شهرستان کوهدشت دانست و افزود: ۳۲ دستگاه پل در شهرستان کوهدشت در سیل سال گذشته دچار خسارت و ۱۰ دستگاه پل به طور کامل تخریب شدند که نیارمند اقدامات جدی در این رابطه هستیم.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تکمیل چهار خطه بازوند – سوری از چغابل تا روستای ولیعصر به طول ۸ کیلومتر، تعریض محو روستایی رماوند به طول ۲۴ کیلومتر که راه ارتباطی استان لرستان با ایلام است و همچنین احداث زیر گذر در تقاطع تنگ بره که شاهد تصادف در این محور هستیم از جمله مطالبات مردم رومشکان در حوزه راهسازی است.

خبر جدید  احداث هشت هزار و ۱۰۰ واحد در مناطق سیل‌زده لرستان

وی با انتقاد از استانداری، معاونت عمرانی و اداره کل مسکن و شهرسازی در استان لرستان بیان کرد: متاسفانه شهرستان کوهدشت و رومشکان به طور کلی در طرح مسکن ملی فراموش شده اند و این در حالی است که شهرستان کوهدشت بیشترین متقاضی مسکن ملی را دارد.

مبلغی گفت: شهرستان کوهدشت در طرح مسکن مهر نیز مورد بی مهری قرار گرفته و تنها ۵۱۲ واحد دارد و اینکه دو شهرستان کوهدشت و رومشکان به طور کلی در مسکن ملی نادیده گرفته شدند و این به دلیل عدم توجه کافی به مردم است و همچنین در پروژه های ارائه شده توسط استانداری حتی یک پروژه به نام از شهرستان های کوهدشت و رومشکان مشاهده نمی کنیم و این نیز نادیده گرفتن مردم شهرستان کوهدشت و رومشکان است که باید برای جبران این نادیده گرفتن ها اقداماتی انجام شود.

خبر جدید  مناسب سازی معابر بروجرد برای معلولان جدی گرفته شود

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۹، کد خبر: ۲۲۹۸۴۲۵،www.tasnimnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

بر چسب ها:


داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب